zdjęcie psa

Mówią, że właściciele psów, którzy całkowicie przywiązują się do swoich zwierzaków, z czasem zaczynają wyglądać jak one, i vice versa. Motyw uczłowieczania fizycznego wyglądu psów przewijał się wielokrotnie na przestrzeni lat. Począwszy od dodawania spinek, zawiązywania kokardek, po strzyżenie w salonie fryzjerskim czy ubieranie w słodkie wdzianka. Fotograf Sebastian Magneti, poszedł o krok dalej. Przyozdobił on różne rasy psów w wyszukane stroje, które uzupełniają psi wygląd i osobowość. Niewinnie stworzył  osobliwe portrety z serii Underdogs, które niewątpliwie podnoszą poprzeczkę w kwestii psich sesji zdjęciowych.

zdjęcie psa - blondi

Magneti w dość zręczny sposób potrafi przedstawić śmiertelnie poważne psie pozy, które jednocześnie są na swój sposób po prostu urocze. Wprawnie wystylizowana sierść oraz liczne akcesoria wzbudzają zróżnicowane stylizacje zwierząt. Strojenia w okulary przeciwsłoneczne, czapki i peruki, dodają  tylko wisienkę na tym przezabawnym torcie.

zdjęcie psa

Sebastian Magneti projekt rozpoczął w 2009r., początkowo zdjęcia psów miały być tylko formą zabawy i śmiechu w gronie rodzinnym. Efekt końcowy był jednak na tyle udany, że postanowił uzupełnić swoje portfolio.

zdjęcie psa

zdjęcie psa

Antropomorficzne zdjecia psow

Więcej zdjęć psów w wykonania tego pana możecie zobaczyć na stronie:

http://www.sebastianmagnani.com