Wiadomo, że obecnie na wszystkie zdjęcia i fotografie należy brać poprawkę, bo nigdy się do końca nie dowiesz, ile było w tym wszystkim ingerencji Photoshopa. Wyjątkiem są jedynie zdjęcia robione przez nas samych. A co powiecie na krok dalej w tym szaleństwie, czyli totalne spreparowanie fotografii?  Tak się składa, że znalazłem, bądź co bądź artystę, który przedstawia nam krajobrazy i miejsca z drugiego krańca świata, nie wychodząc przy tym ze swojej pracowni. Jego podejście do tematu jest równie unikalne, jak przedstawianych niedawno na blogu Tima Taddera oraz Michała Karcza i choćby dlatego, warto poświęcić minutę na obejrzenie tych fotografii. W ich przypadku masz wrażenie, że oglądasz obrazy, a nie zdjęcia.

Przekonajcie się na własnej skórze, jak mylnie możemy postrzegać to, co widzimy naszymi oczami. W tym momencie naprawdę nie wiadomo co jest czym, co jest prawdziwe, a co nie.

fotografia czy obraz? fotografia pola i drzewa fotografia błękitnej laguny z wysepką zdjęcie laguny widokiem nurka

jak przygotować niezwykłe fotografie przypomina ci to pewne zdjęcie? jak przygotować makietę pod fotografie jak przygotować fotografie nieba Fotografie laguny bez nurkowania