Niezależnie od tego, czy jesteś fanem bekonu z rana, czy też nie, pomysł mięsnego giganta, firmy Oscar Mayer na poranną pobudkę z niezwykłymi doznaniami, po prostu ci się spodoba. Urządzenie, nazywane przez pomysłodawców: Wake up & Smell The Bacon, to nic innego, jak mała podstawką, do której podłączony jest iPhone. Wraz z nadejściem godziny 0, usłyszymy alarm w postaci skwierczącego bekonu na patelni oraz przede wszystkim, odczujemy zapach „prawdziwego”, wypieczonego bekonu.

Ciężko w to uwierzyć? Zajrzyjcie na stronę Wake up & Smell The Bacon , a dodatkowo ta wielozmysłowa pobudka może stać się waszym udziałem.  Oscar Mayer losowo rozda 4700 sztuk tych oryginalnych budzików wszystkim zarejestrowanym.

Podkreśliłem na początku, że nie trzeba być fanem bekonu, żeby uznać pomysł za ciekawy, a może nawet genialny. Kto z was nie lubi zapachu cappuccino, kawy, jajeczniczki albo świeżych bułeczek, czy croissantów z rana? Już jestem w stanie sobie wyobrazić, jak za ciosem pójdą producenci kawy, herbaty czy innych podobnych produktów. W niedługim czasie czeka nas chyba poranna rewolucja!