Jeśli oczekujecie od fotografii czegoś więcej, liczycie na emocje, na przeniesienie w czasie i przestrzeni, to te zdjęcia powinny was zainteresować. Do tej pory chwaliliśmy i podziwialiśmy na blogu głównie zagranicznych artystów, jak choćby Manabu Ikeda, mistrz tuszu i pióra, czy też ołówkowy guru, Vince Low. Tym razem będziemy prawdziwymi patriotami i przedstawimy wam prace zdolnego i utalentowanego Polaka,  Michała Karcza, którego lista klientów wskazuje, że powoli staje się polskim towarem eksportowym.

Początkowo Michał zajmował się malowaniem, które odbiło swoje piętno w obecnej twórczości, czyli fotografowaniu. Nasz polski artysta połączył obie pasje, za sprawą obróbki cyfrowej. Fotografia cyfrowa dała możliwość tworzenia unikalnych i niezwykłych rzeczywistości, które były niemożliwe do realizacji w starej, tradycyjnej szkole robienia zdjęć, z wykorzystaniem ciemni. Zdjęcia Michała to podróż w miejsca, które nie istnieją, są one tworem wyobraźni, snów i pragnień. Miłej wycieczki w nieznane.

Fotografia cyfrowa jakiej nie znacie cyfrowa fotografia świata przyszłości Fotografia cyfrowa Michała Karcza Michał Karcz i jego fotografie Cyfrowa obróbka pięknych zdjęć Fotografia góry przepiękne zdjęcie klifu Niesamowite fotografie Michała

Więcej prac Michała Karcza można obejrzeć na jego profilu na devianart.