Myślę, że wiele kobiet znalazło się co najmniej raz w sytuacji, w której żałowało, że nie może załatwić swoich potrzeb „po męsku”. Nie ma co ukrywać, ale robiąc to w pozycji stojącej, w wielu sytuacjach jest po prostu wygodniej i bardziej komfortowo. Przyznacie bowiem, że publiczne Toi-Toi na koncertach czy imprezach należą do miejsc, w których nie chce się nic dotykać i marzy się tylko o wyjściu. Na przechadzce w lesie czy górach, znalezienie ustronnego miejsca z boku trasy, też bywa niełatwe.

kobieta załatwia potrzeby na stojąco

Komfortowe publiczne toalety

Właśnie z myślą o takich sytuacjach, Sara Grossman, była pracownica w sztabie Michele Obamy, stworzyła Stand Up. Stand up to nic innego jak zgrabnie składany, seksowny, różowy trójkącik, wykonany z papieru. Jego zaletą ma być właśnie wygląd, by nie wstydzić się wyciągać go z torebki. Drugą, jest jego kompaktowość i prostota. A co najważniejsze, to naprawdę działa i spełnia swoją funkcję – przynajmniej tak wykazują testy i badania.

Gadżet zbiera pochlebne opinie, a jeden komentarz szczególnie przypadł mi do gustu: „to po prostu sprawia radość, to taka mała przygoda w toalecie” Moje Panie, która z Was zatem jest gotowa na przeżycie tej małej przygody i poczucie wygody robienia tego na stojąco?

Stand up w całej okazałości

stand up gadżet dla kobiet

Instrukcja obsługi Stand up

Typowo amerykańskie podejście, instrukcja do wszystkiego.

Jak robić to stojąco