W ostatnich dniach Samsung miał okazję świętować premierę nowego Samsunga Galaxy S5. Wraz z nią, do publicznej wiadomości podano imponującą liczbę 200 milionów, która odnosi się do sprzedanych telefonów z całej serii Galaxy S, czyli Galaxy S, Galaxy SII, Galaxy SIII,  Galaxy S4 oraz ich wersje mini. Całkiem imponujący wynik, biorąc pod uwagę, że pierwszy model wszedł do sprzedaży w ledwie w 2010 roku.

Z okazji tych sukcesów, Samsung zaprezentował infografikę, przedstawiającą ewolucję rodziny Galaxy S. Jedno wynika z niej na pewno, Samsung wyznaje zasadę – większe jest lepsze. Dobitnie podkreśla to nowy model Galaxy S5, który jest zdecydowanie największy w całej serii, posiada 5.1 calowy ekran, 4 rdzeniowy procesor 2.5 GHz, 16MP aparat oraz waży 145 gramów. Również nowe hasło głoszone podczas jego premiery – „The Next Big Thing”, zdaje się idealnie pokrywać z tą manią wielkości.

Można mieć różne odczucia co do tego, czy smartphone powinien być tak wielki, ale sądząc po sprzedanych 200 milionach egzemplarzy Galaxy S, jest to słuszna droga póki co.

sprzedaż samsung galaxy S

 

Źródło: http://global.samsungtomorrow.com/