Wyobraźcie sobie sytuację, gdzie leżycie sobie na pontonie pośrodku swojego basenu, skąpani w promieniach słonecznych. W pewnym momencie ogarnia was wielkie pragnienie, jednakże jesteście tak zrelaksowani i rozleniwieni, że nawet nie chce się wam podpłynąć do barierki, nie mówiąc już o wstawaniu i chodzeniu.

Gadżet dla leniwych

Tak wiem, jest to bardzo hipotetyczna sytuacja, bo mało kto ma swój basen, co najwyżej niektórzy z was, od czasu do czasu zafundują sobie wycieczkę do ciepłych krajów, ale mimo to, na obsługę na środku basenu raczej nie mogą liczyć. Swoją drogą jeśli mowa o zagranicznych wycieczkach, polecam przeczytać artykulik, w którym odkrywamy dla was mało znane zakątki tego świata, ale gwarantujące niezapomniane przeżycia.

Wracając do tematu, pewna firma stworzyła dla tych wybitnie leniwych i rozpieszczonych super gadżet, elektryczną amfibię z działkiem wodnym. To małe cudo przyjedzie lub przypłynie do ciebie z 4 zimnymi browarami lub innymi napojami, a na dokładkę z jego pomocą będziesz mógł zrobić konkurs na miss mokrego podkoszulka. Wszystko to ze środka basenu poprzez bezprzewodowy panel sterujący.

Gadżet dla facetów
Amfibia działa na 9V bateryjkę, ma światełka LED dla szpanu i skrętne oba kółka, żeby kręcić pokazowe bączki. Czytając ten opis, można jasno stwierdzić, że jest to zabawka dla rozpieszczonych bogaczy. Trudno się z tym nie zgodzić, ale wbrew pozorom wielu z nas będzie mogło przycynić na najbliższym grillu ( najlepiej przy jakimś stawie albo jeziorku), gdyż owa zabaweczka zamówiona w Singapurze kosztuje w przeliczeniu jakieś 300zł.